Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Informacje o sklepie

Drogi Kliencie!

Sklep QUALA prowadzi sprzedaż internetową markowej odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, w wersji dziennej, sportowej oraz sezonowej. Wysoka jakość i atrakcyjne ceny to cechy, które charakteryzują naszą firmę. Nasz zespół  składa się z osób profesjonalnie podchodzących do swojej pracy z dużym doświadczeniem zawodowym. Świadczymy fachowe porady i indywidualną pomoc w doborze produktów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i zawsze chętnie służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. 

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo zakupów, dlatego też rzetelnie udostępniamy Ci informacje o nas, o warunkach sprzedaży i prowadzonej przez nas działalności. Szczegółowe informacje dotyczące danego towaru oraz transakcji znajdziesz każdorazowo w jego opisie. To tam znajdziesz m.in. informacje o głównych cechach Towaru, o jego łącznej cenie oraz koszcie i terminie dostawy.  Dostawa produktów możliwa jest tylko na terenie Polski, w terminie określonym w danej ofercie i następuje na adres wskazany przez kupującego.

 

 

Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji, w razie pytań możesz się zawsze z nami skontaktować korzystając z danych podanych poniżej:

Telefon: 574 244 771,

Email: sklep@quala.pl

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta.  

 

Nad bezpieczeństwem zakupów czuwa system IAI Shop, gwarantujący bezbłędną i nieprzerwaną pracę sklepu a także bezpieczeństwo danych i płatności. Spełniamy w 100% najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa, aby Wasze dane osobowe  i pieniądze były w pełni bezpieczne. Nasz sklep internetowy jest zabezpieczony certyfikatem SSL oraz przestrzega wszystkich przepisów prawa zgodnie z GIODO i RODO. 

 

Pozdrawiamy!

Zespół sklepu internetowego quala.pl

pixel